Mesaj gönder
Ana sayfa

Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Çin Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

CHANGZHOU BEXTREME SHELL MOTOR TECHNOLOGY CO., LTD

                                                                                         BLDC DÜNYASINA GİRİŞ

 

Changzhou Bextreme Shell motor teknolojisi Co, Ltdyeniden birleştirildi2020 yılında kurulan OWO international firmasının yeni markalı kardeş şirketi ana ürünlerimiz:BLDC motor sürücüleri, BLDC su pompaları, BLDC üfleyiciler, BLDC motorlar, endüstriyel elektrik ürünleri ve otomotiv parçaları ve aksesuarları.

 

Ürünlerimizin% 60'ı Üretim odaklı kardeş firmalarımız tarafından üretilmektedir, ürünlerimiz güçlü teknik destek ile istikrarlı ve güvenilir performansa sahiptir, bu nedenle müşterilerimize rekabetçi geliştirme kabiliyeti ile kapsamlı ürün çözümleri sunabiliyoruz. Geniş bir yelpazede uzman ve deneyimliyiz BLDC ürünleri, kendi mükemmel çekirdek teknolojimiz ve olgun ürün hattımız var, hatta kendi OEM kontrol mikroçipimiz var.çoğu gibiBextreme Kabukürünler doğrudan üreticilerden (kardeş şirketlerimiz) gelir, ürünlerimiz daha rekabetçi fiyatlar, daha güçlü geliştirme kabiliyeti, daha hızlı yanıt ve profesyonel hizmettir.

 Çin Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

Çin Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd şirket Profili 2

  Çin Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd şirket Profili 3

  

Bextreme Shell'in amacı birleşik yurtdışı pazarlama yönetimi için üreticilerin avantaj kaynaklarını entegre ediyor ve profesyonel hizmet sunuyor. uluslararası işletme departmanı, mühendislik departmanı, satın alma departmanı, kalite kontrol departmanı, lojistik departmanı ve finans departmanı dahil olmak üzere 6 fonksiyonel departmanımız var, bu nedenle eksiksiz bir yönetim sistemine sahibiz ve müşterilerimizi beklenenden daha fazla memnun etmek için güvenilir ürünler.


Bextreme Kabukavantajı:

 

güçlü Ar-Ge yeteneği, yetenek yönetimi, operasyon yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, pazarlama geliştirme.


güçlü Ar-Ge yeteneği :
2 elektronik harware mühendisi, 2 elektronik yazılım mühendisi, 2 elektrik mühendisi ve 2 ürün geliştirme mühendisi olmak üzere 8 profesyonel sınıf mühendisimiz, güçlü teknik desteğimizdir. geniş kapsamlı endüstriyel elektronik ürün geliştirme sunuyoruz.

 

Yetenek yönetimi:

Yetenekleri özümsemek, yetenekleri değerlendirmek, yetenekleri geliştirmek yetenek yönetimimiz için en önemli hedefimizdir, Farklı gelişim dönemlerinde çeşitlendirilmiş yetenek ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Ekip üyelerimize geniş geliştirme alanı ve platformu sağlıyoruz


Operasyon Yönetimi

 

Organizasyon yönetimi:

Düz organizasyon yapısı ve iş birimi yapısı, müşterilerin yararına yüksek verimlilik.

 

Üretim kalite yönetimi:

ISO kalite yönetim sistemi.Sıkı iç kalite kontrol ile, ürün kalitesinin uluslararası standartları karşılamasını veya aşmasını ve rakiplerimizin çok ötesinde olmasını sağlıyoruz.Bu sayede müşterilerimiz için rekabet avantajı yaratıyoruz.

 

Spot besleme modu:

Ürünlerimizin çoğu stokta, 2000 metrekarelik depoda, hızlı hareket eden ürünlerin rafta tedarik edilmesini sağlamak için mevcuttur.Müşterilerin teslim süresini kısaltmasına ve fırsatı değerlendirmesine yardımcı olmak için yüksek verimli lojistik

 

Tedarik zinciri yönetimi:

Profesyonel tedarik zinciri sistemi:

tedarikçi denetim ve değerlendirmesinde zengin deneyim.tedarikçi denetiminde pratik deneyim, güçlü sektörler arası entegrasyon yeteneği.Müşterilerin çeşitlendirilmiş taleplerini karşılamak ve müşterilere çok çeşitli endüstriyel ürünler çözümleri sunmak ve en gelişmiş ve sofistike teknolojiye dayalı bulunması zor ürünler sunmak.

 

Bol ürün kategorileri:

Dikey entegrasyon ve yatay entegrasyon ürün serilerine bağlı kalın.

Güçlü teknik destek: Yeni ürünlerin geliştirilmesi için çok sayıda Ar-Ge fonuna yatırım yapıyoruz.Güçlü ters tasarım kabiliyeti ve diğer rakiplerin çok üzerinde teknik gereksinimlerle, yavaş yavaş üreticilerimizden (kurucularımızdan) güçlü teknik destek oluşturduk.

 

Pazarlama Yeteneği:

Global pazarlama yeteneği: Satış ekibi üyelerimiz ürün bilgisi ve işlem operasyonu konusunda deneyimlidir, tüm ekip üyelerimiz pozisyonlarında profesyonel ve sorumluluk sahibidir.

Pazar tahmin yeteneği: Müşteri taleplerine liderlik edin ve müşterilerin pazar payı kazanması için fırsatlar yaratın.

 

Bextreme Kabuğu: Bir BLDC dünyasına yol açın!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Changzhou Bextreme Shell motor teknolojisi Co, Ltd

yeniden birleştirildi Yeni markalı şirketimiz, 2020 yılında kurulan OWO international'a ait başlıca ürünlerimiz:BLDC motor sürücüleri, BLDC su pompaları, BLDC üfleyiciler, BLDC motorlar, endüstriyel elektrik ürünleri ve otomotiv parçaları ve aksesuarları.

 

Bextreme Kabuğu: Bir BLDC dünyasına yol açın!

 

BLDC motor ürünleri üretin, BLDC motor ürünleri geliştirin ve BLDC motor ürünlerine yatırım yapın, firmamızın serisidir.

 

  • Benzer düşünen müşterilere açığız!

Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : OWOELEC, Bextreme kabuğu, Juyi

No. Çalışanları : 80~120

Yıllık satış : 6000000-8000000

Yıl kurulan : 2020

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Changzhou Bextreme Shell Motor Technology Co.,Ltd Sertifikalar